Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 

Шановний постачальник!«ДЕНДІ-ЗАХІД-КИЇВ» - це перспективна компанія з динамічним розвитком, яка здійснює продаж іграшок та інших дитячих товарів оптом та в роздріб.

Відділ збуту налічує велику кількість високо мотивованих спеціалістів, які оперативно реагують на всі запити наших клієнтів та консультують на всіх етапах співпраці. Наші працівники постійно проходять навчання для покращення продаж та кращого розуміння потреб клієнта, а також постійно вивчають нові надходження до ринку іграшок. А логістичний центр реалізує увесь спектр послуг – від обробки замовлення до його доставки в будь-яке місце Київської та Чернігівської області.

Наша компанія будує довгострокові партнерські взаємовідносини та пропонує виключно вигідні умови співпраці. Працюючи з нами, Ви значно збільшите Ваші об’єми збуту та коло споживачів.

Ми готові до співпраці з новими українськими виробниками іграшок та товарів для дітей.

 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее