Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 

Про компанію«ДЕНДІ-ЗАХІД-КИЇВ» - це перспективна компанія з динамічним розвитком, яка здійснює продаж іграшок та інших дитячих товарів оптом та в роздріб.

Понад 8 000 найменувань складають асортиментний перелік компанії «ДЕНДІ-ЗАХІД-КИЇВ». Серед них: розвиваючі та навчальні іграшки для малюків, дитячі велосипеди і самокати, набори для творчості, канцтовари, м'які та інтерактивні іграшки, дитячі спортивні товари, сезонні святкові прикраси і сувеніри та багато іншого. Серед яких Ви знайдете як доступні іграшки соціального рівня, так і дорогі та престижні товари

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД-КИЇВ» має широку інфраструктуру: розвинену матеріально - технічну базу, сучасне мережеве та програмне забезпечення, логістичну базу. Відділом маркетингу регулярно проводяться дослідження ринку, що повністю задовольняє попит наших покупців. З огляду на індивідуальні особливості клієнта, сезонні коливання попиту, аналізуючи оптові продажі іграшок, для кожного покупця виробляється свій, найбільш оптимальний асортимент з урахуванням факторів місця розташування, площі та кінцевого споживача.

Ми володіємо великим сучасним складом-магазином у місті Києві, який працює як для оптових, так і роздрібних клієнтів. Це дозволяє компанії формувати товарний запас для підтримки асортименту. Ви завжди можете придбати в нас необхідний товар у зручний для вас час. Наш логістичний центр реалізує увесь спектр послуг – від обробки Вашого замовлення до його доставки в будь-яке місце Київської та Чернігівської області.

Ринок дитячих іграшок стрімко зростає і змінюється. Ми постійно стежимо за цими змінами і своєчасно реагуємо на них, надаючи нашим покупцям той асортимент, який буде цікавий не тільки сьогодні, але і завтра. Ми прагнемо йти в ногу з часом і активно розвиваємося, відкриваючи нові перспективи в розвитку бізнесу і для наших партнерів!

Призначення нашої компанії в тому, щоб надати споживачеві максимально широкий вибір дитячих іграшок та інших товарів українського та зарубіжного виробництва.


Даруйте дітям радість разом з нами!

 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее