Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Мікрофон 7043 (72шт|3) батар, 3 види, 6 мелодій, пісенька
Мікрофон 7043 (72шт|3) батар, 3 види, 6 мелодій, пісенька "Алфавіт" на планш. 26*19см
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 190 мм.
Довжина: 260 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Блистер
Матеріал: Пластик

№: 00000001420


З допомогою такого мікрофона дитина навчиться співати. Сприяє розвитку мовлення, моторики, візуального та слухового сприйняття. Працює від батарейок. Виготовлений з якісного полімерного матеріалу, його зручно тримати навіть в одній руці. Виготовлений у 3 видвх.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее