Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Плакат навч.
Плакат навч. "Веселі уроки" PL-720-76 (24шт | 2) укр. плакат, батар., | плакат 45 * 60см
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000008655


Чудовим подарунком для дошкільнят стане навчальний плакат Веселі уроки. Легко повісити такий плакат, вмикнути та випробувати іграшку. За допомогою плакату можна вивчити: букви та слова, цифри та кольори та веселі віршики. Наявна кнопка регулювання гучності, активації режму звучання. Можна вмикнути функції: вивчення, гра та іспит. Інтерактивний плакат працює від 3-х паличикових батарейок та призначений діткам від 3-х років.

Функції:
- регулювання гучності,
- вивчення букв та слів,
- вивчення цифр, фігур та форм,
- вивчення рахунку та кольорів,
- знайомство з героями,
- екзамен,
- гра на увагу.

Розмір плакату: 45 х 60 см.
Розмір упаковки: 46,5 х 3 х 21,5 см.
Упаковка: коробка.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее