Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Плакат навчання. 7302 (12шт | 2)
Плакат навчання. 7302 (12шт | 2) "Домашні тварини" рос., електр., у короб. 44 * 23 * 4 см
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 230 мм.
Висота: 40 мм.
Довжина: 440 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000005079


Навчальний плакат призначений для дітей від 3-х років. Слугує розвитку памэяті, дрібної моторики, логічного мислення, тренує уяву та уважність. У веселій інтерактивній формі навчить дитину назвам домашніх тварин. Працює на батарейках, які до комплекту не входять. Говорить російською мовою.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее