Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Плакат навч.
Плакат навч. "Абетка" Cars KI-7734 (24шт | 2) укр. плакат, розмір вироби 60 * 44 * 2 см
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 20 мм.
Довжина: 600 мм.Торгова марка: Країна Іграшок
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001113


Чудовим подарунком для дошкільнят стане навчальний плакат Абетка Cars. Легко повісити такий плакат, вмикнути та випробувати іграшку. За допомогою плакату можна вивчити: букви та слова, цифри та кольори та веселі віршики. Наявна кнопка регулювання гучності, активації режму звучання. Можна вмикнути функції: вивчення, гра та іспит. Інтерактивний плакат працює за допомогою батарейок та призначений діткам від 3-х років.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее