Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Ноутбук укр PL-719-50 (18шт | 2) батар., 6 навчальних функцій, пісня, ноти, у коробці 29 * 7 * 27 см
Ноутбук укр PL-719-50 (18шт | 2) батар., 6 навчальних функцій, пісня, ноти, у коробці 29 * 7 * 27 см
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років
Language:Україномовні


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Країна Іграшок
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001112


З таким подарунком, допитливий малюк нарешті перестане дошкуляти ваш компютер, адже у нього вже буде свій! Він не простий, а навчальний. З його допомогою легко вивчити цифри і букви, можна виконувати цікаві завдання і навіть здавати іспити, як дорослі! Ігри з ноутбуком для дітей сприяють розвитку логіки і уяви. Іграшка зроблена з безпечних матеріалів.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее