Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Плакат навчанн.
Плакат навчанн. "Абетка" PL-719-57 (24шт|2) укр. плакат, батар., у кор. 49*23*4см
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років
Language:Україномовні
Функції: Звукові ефекти


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 30 мм.
Довжина: 465 мм.Торгова марка: Країна Іграшок
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001115


1 фукнція: ВИВЧЕННЯ. Вчимо букви. Букви ми пишемо та бачимо А - абрикос, Бе - білка і т.д.. Також, вчимо цифри.
2 функція: ГРА. Вчимо звуки. Звуки ми вимовляємо та чуємо. Звуки бувають голосні та приголосні. Голосні звуки ми можемо проспівати, а приголосні - ні. Голосні звуки полюбляють червоний колір, а приголосні – синій. Ааа - голосний звук, Б - приголосний звук і т.д.. Також, вчимо порядковий рахунок та кольори.
3 функція: ІСПИТ. Перевіремо твої знання. Слухай уважно запитання, та натискай картинку - відповідь. Після іспиту тебе чекає нагорода - весела та цікава гра Знайди будиночок. Успіхів! У рандомном порядку треба знайти і натиснути всі букви, картинки, цифри. До того ж, відповісти на логічні запитання знайди слово, в якому перший звук Т»; знайди другу цифру і т.д..
4 функція: ВЕСЕЛІ ВІРШІ. Час вчити віршик! А я тобі допоможу! Слухай уважно та запам’ятовуй!
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее