Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Плакат навчанн.
Плакат навчанн. "Весела ферма" PL-719-25 (24шт|2) укр. плакат, батар
Стать: Для всіх
Вік : від 1 років
Language:Україномовні


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 30 мм.
Довжина: 465 мм.Торгова марка: Країна Іграшок
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001118


Привіт, малюк! Давай подорожувати! Ми побуваємо на фермі. А чи знаєш ти, хто там живе? І хто ж це такі свійські тварини»? Ні? Тоді слухай уважно.
1. Функція РЕЖИМ: Прийшли до нас звірятка: котик, песик, козенятко, півник з куркою, корова – в нас сімейка пречудова. Живуть ці звірі біля людини, їх називають свійські тварини». Вчимо 18 тварин мама та дитина та поняття велийкиймаленький натискати вдруге. Також, на цій функції звуки піаніно 12 нот.
2. Функція ЗВУКИ: А як же говорять наші тварини? Давай запитаємо у них! Слухай уважно. Великі тварини говорять дуже голосно, а маленькі – тихо, тихо. Слухай та запам’ятовуй». Реалістичні звуки тварин, веселі звуки музичних інструментів натискати клавіші піаніно.
3. Функція ІСПИТ: Відгадай загадку та натискай правильну відповідь». 9 віршів-загадок, 7 мелодій та 5 звуків клавіші піаніно.
4. Функція ГРА 2 гри на одній кнопці: Давай пограємо у гру. Я задаю запитання, а ти натискаєш на кнопку так» чи ні». Слухай уважненько»; Увага, увага, загубились діти! Увага, увага, вони шукають своїх батьків. Допоможи їм, будь ласка». Ігри Так чи ні», Знайди маму», 12 кумедних звуків клавіші піаніно.
5. Функція МЕЛОДІЇ: 2 пісні, 2 мелодії.
Країна іграшок дарує можливість для навчання в невимушеній атмосфері гри. З нами весело вчитися, легко і цікаво! Озвучено українською мовою.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее