Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Плакат навчанн.
Плакат навчанн. "Розумне Совеня" PL-719-23 (24шт|2) укр. плакат, батар.
Стать: Для всіх
Вік : від 1 років
Language:Україномовні


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 30 мм.
Довжина: 440 мм.Торгова марка: Країна Іграшок
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001119


Вітаю, друже! Ми будемо вивчати українську мову! Ти познайомишся з буквами та звуками українського алфавіту. Почуєш україномовні слова та вивчиш віршики!
1. Функція НАВЧАННЯ: Вчимо букви та слова. Слухай уважно назви тварин та запам’ятовуй».
2. Функція ВІРШІ: Кожна буква має свій віршик. Послухай їх». 43 вірші.
3. Функція ПЕРЕРВА: Перерва! Треба відпочити та побешкетувати, терміново потрібна рухлива гра! Давай пограємо у гру літачок».
4. Функція ІСПИТ: А тепер іспит! Давай перевіримо твої знання! Слухай уважно запитання та натискай картинки-відповіді». 85 запитань.
5. Функція ГРА: 1-2-3-4-5 починаю рахувать сірих зайчиків малих, придких, гарних і смішних. Давай знайдемо наших зайців»! Розвиваюча гра на увагу.
6. Функція МЕЛОДІЇ: А тепер веселощі! Давай танцювати та співати»! 2 вірші А.Барто, 3 мелодії, 1 весела пісня.
Країна іграшок дарує можливість для навчання в невимушеній атмосфері гри. З нами весело вчитися, легко і цікаво! Озвучено українською мовою.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее