Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Плакат навчан.
Плакат навчан. "Абетка" PL-719-28 (24шт | 2) укр. плакат, батар., у кор. 49 * 23 * 4 см
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років
Language:Україномовні
Функції: Звукові ефекти


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 600 мм.
Довжина: 450 мм.Торгова марка: Країна Іграшок
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001114


Містить автентичні слова кобза, рушник, філіжанка і т.і., назви українських квітів волошки, чорнобривці і т.і., логічні ігри.
Має 5 режимів навчання:
1 фукнція: БУКВИ. Букви - це значки, якими ми позначаємо звуки на письмі. Букви ми пишемо та бачимо, послухай їх назви А - абрикос, Бе - бджола і т.д.. Також, вчимо назви геометричних фігур та цифр.
2 функція: ЗВУКИ. Звуки ми вимовляємо та чуємо. Звуки бувають голосні та приголосні. Голосні звуки ми можемо тягнути голосом і вони полюбляють червоний колір. А приголосні звуки тягнути голосом неможливо і вони полюбляюсь синій колір. Аааа - голосний звук. Б - приголосний звук і т.д.
3 функція: СЛОВА. Послухай-но віршики. Містить 33 вірші на кожну букву алфавіту. Також, на цій функції вчимо кольори та назви червоний мак, жовтогарячі чорнобривці і т.д..
4 функція: ГРА. Давай пограємо і перевіримо чи добре ти вивчив геометрічні фігури натисні фігуру, на яку схожа рожева ваза; натисни фігуру, з яких зроблена пташечка і т.д..
5 функція: ІСПИТ. У рандомном порядку треба знайти і натиснути всі букви, картинки, цифри, квіти.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее