Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Хокей
Хокей "Joy Toy" 0701 (24шт | 2) у кор. 54 * 29 * 6 см
Стать: Хлопець
Вік : від 6 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 290 мм.
Довжина: 540 мм.Торгова марка: Play Smart
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000003893


Захоплююча гра настільний хокей 0701 на штангах скрасить дозвілля і зробить його веселіше, активніше. Грати в Хокей 0701 зможуть і діти, і дорослі, всім однаково сподобається це заняття. У комплекті є шайби, які треба загнати в ворота суперника, керуючи командою гравців, розташованих на штангах.
Дана гра прекрасно сприяє розвитку швидкості реакції, координації рухів, а також викликає здоровий спортивний азарт і дух суперництва.
Рекомендується для дітей від 7 років.
Розміри хокею складають 51х28х15 сантиметрів.
Упаковано в коробку розміром 54х29х6 сантиметрів.
Виробник: Китай
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее