Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Більярд
Більярд "Joy Toy" 2264 (36шт|2) у коробці 43,5*33*3,5 см
Стать: Для всіх
Вік : Немає обмежень


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 35 мм.
Довжина: 435 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка:
Матеріал:

№: 00000003880


До недавна більярд був грою для дорослих, але сьогодні у цю гру може зіграти кожен. Виготовлений з якісних матеріалів, безпечних для дітей, являє собою ігрове поле на ніжках-підставках, саме тому підходить кожній дитині. Така гра 6 в 1 допоможе розвивати у дитини цікавість до логічного мислення, увагу та координацію рухів.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее