Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Робот батар.р|к
Робот батар.р|к "PLAY SMART" 9895 (18шт) звукові ефекти,світло,стріляє дисками,у коробці 32*21,5*15,5см
Стать: Хлопець
Вік : від 3 років
Функції: Радіокеровані


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 155 мм.
Довжина: 320 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000002385


Робот на радиоуправлении PLAY SMART»
Интерактивный робот умеет поворачиваться на 360 градусов, ходить и скользить вперед-назад, поворачивать голову, двигать руками вперед-назад, стрелять из пушки, предупреждая о выстреле и об аресте. Управляется игрушка с помощью кнопок на корпусе робота, и с помощью пульта управления, который входит в комплект. Также робот может стрелять дисками, которые загружаются в отсек, который открывается поднятием головы робота. А чтобы выстрелить, необходимо нажать соответствующую копку на пульте или на корпусе
самого робота.
Функции:
- стреляет дисками
- световые и звуковые эффекты
- ходит вперёд, назад
- поворачивается на 360 градусов
- танцует
2 цвета
Батарейки 4 шт. типа АА для робота; 2 шт. типа АА для пульта управления не входят в комплект
Упаковка: коробка
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее