Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Бластер ZC7101 (6 шт) стріляє кульками з піни для бластерів, у кор 67 * 10 * 35 см
Бластер ZC7101 (6 шт) стріляє кульками з піни для бластерів, у кор 67 * 10 * 35 см
Стать: Хлопець
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000002546


Игровое оружие
Бластер
В комплекте:
- шары поролоновые
- магазин для патронов
Батарейки 6 шт. типа АА в комплект не входят
Упаковка: коробка

Этот бластер поможет в борьбе с воображаемыми бандитами, пришельцами, пиратами и разными монстрами, но для людей он не опасен. В комплекте с ним -- набор поролоновых пулек и магазин для патронов . Игры в войнушку с таким игровым оружием способствуют развитию пространственного мышления, воображения, внимания и реакции. Игрушка сделана из безопасных материалов.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее