Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Арбалет 35881K (12шт) мішень, стріли-присоски, у коробці 47 * 7 * 29см
Арбалет 35881K (12шт) мішень, стріли-присоски, у коробці 47 * 7 * 29см
Стать: Дівчина
Вік : Немає обмежень


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 290 мм.
Довжина: 470 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000002633


Арбалет
Обойтись без детского оружия не сможет ни один маленький защитник. Игровой набор Арбалет, упаковка - картонная коробка открытого типа. Оружие оснащено ИК прицелом. Арбалет имеет хорошее качество, а его материалы полностью безопасны.
В комплекте:
- арбалет игровой
- 4 стрелы с присосками в чехле
- мишень
Материал: пластик
Упаковка: коробка
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее