Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Арбалет 881-12 (12шт) у коробці 51 * 6.5 * 33 см
Арбалет 881-12 (12шт) у коробці 51 * 6.5 * 33 см
Стать: Хлопець
Вік : від 5 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 335 мм.
Довжина: 510 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Пластик

№: 00000002636


Арбалет
Детский игровой арбалет обязательно понравятся каждому мальчику. Активные игры всегда полезны, особенно для подрастающего организма. Стреляет арбалет стрелами на присосках. Такие игры помогут ребёнку развить координацию и остроту зрения.
Игрушка изготовлена из безопасных материалов.
В комплекте:
- 3 стрелы на присоске
- колчан для стрел
- мишень
Упаковка: коробка
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее