Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Герої 53503 (120шт | 2) набір з 6 героїв разом, 3 види
Герої 53503 (120шт | 2) набір з 6 героїв разом, 3 види
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Планшет
Матеріал: Смешанный

№: 00000008685


Амонг Ас - то гра, в якій група гравців повинна підготувати космічний корабель до запуску. Однак серед гравців є не тільки космонавти, а й зрадники, які хочуть перешкодити польоту. Завдання гри - виконати завдання на космічному кораблі і усунути зрадників.

У Амонг Ас є персонажі різних кольорів, які полюбилися гравцям з усього світу. Ці маленькі космонавти виглядають просто чарівно.

В ігровий набір Герої Амонг Ас арт. 53503 входять 6 персонажів.

В асортименті 3 види.

Висота фігурок 6-9 см.
Розмір упаковки: 37 х 24,5 см.
Упаковка: планшет
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее