Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Герої 35301 (720шт | 2) Bacugan, 1 герой + картки в пакеті, 6 видів, р-р упаковки 12 * 15см
Герої 35301 (720шт | 2) Bacugan, 1 герой + картки в пакеті, 6 видів, р-р упаковки 12 * 15см
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Полиэтилен
Матеріал: Смешанный

№: 00000002704


Акційний товар обміну та поверненню не підлягає!!!
Цікавість дітей не знає кордонів. Саме тому, спецтехніка та трактори так для них цікаві. Вони дозволяють дізнатися тонкощі використання даного транспорту в різних професіях, спонукають до визначення найбільш цікавою для себе. Майстер, трактор-навантажувач виглядає дуже реалістично, і, тому він цікавий для дітей. До того ж іграшка оснащена рухомим ковшем. З ним гра втілюється в життя!
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее