Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Інтерактивна тварина 851A (20шт|2) Дракон,батар,ходить,несе яйця,звук,світло,у коробці 41*11.5*30,5 з
Інтерактивна тварина 851A (20шт|2) Дракон,батар,ходить,несе яйця,звук,світло,у коробці 41*11.5*30,5 з
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000000956


Интерактивный динозавр
В комплекте: яйца 3шт
Функции: ходит, несет яйца, звук, свет
Батарейки типа АА - 3шт в комплект не входит
Упаковка - коробка
Этот разноцветный динозавр познакомит малыша с захватывающим миром доисторических животных и поспособствует его всестороннему развитию. Этот зверь сам ходит, рычит и даже несет яйца. Играя с интерактивным динозавром малыш развивает свое пространственное мышление, логику и цветовосприятие. Специальные эффекты игрушки работают с помощью батареек 3 шт. АА, в комплект не входят все детали сделаны из безопасных материалов.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее