Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Тварини гумові-тягучки 7207 (432шт|2)
Тварини гумові-тягучки 7207 (432шт|2) "Рептилії" 12 шт в боксі |ціна за 1шт| -27*20*6 см
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 60 мм.
Довжина: 200 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Резина

№: 00000000855


Чудова можливість погратись з небезпечними тваринами доступна кожному малюку. Набір резинових тварин Крокодилів виготовлені з якісного матеріалу, безпечного для дітей. Ящірки та крокодили мають реалістичний вигляд та колір. Дітям сподобається гратися такими іграшками, адже вони еластичні, добре розтягуються, швидко повертаються у свою звичну форму. Животики тварин наповнені кульками, тому торкаючись до такого крокодила чи ящірки діти розвиватимуть дрібну моторику і стимулюватимуть тактильні відчуття.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее