Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Тварини гумові-тягучки 7206 (432шт|2) Крокодили, 12 шт.в боксі |ціна за 1 шт|3 види, 27*20*6 см
Тварини гумові-тягучки 7206 (432шт|2) Крокодили, 12 шт.в боксі |ціна за 1 шт|3 види, 27*20*6 см
Стать: Хлопець
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 60 мм.
Довжина: 200 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Резина

№: 00000000854


Оживити сюжетно-рольові ігри малюків дуже легко з гумовими тваринами. Виготовлені з високоякісного матеріалу - гуми, безпечної для дітей, мають реалістичний вигляд крокодилів. Особливістю таких крокодилів є те, що вони мякі, приємні на дотик, пружні та еластичні. Діти можуть не боятися стискати, розтягувати та гнути фігурки тварин, так як вони відразу відновлять свою форму. Такими іграшками діти будуть гратись довгий час, стимулюватимуть тактильні відчуття і всебічно розвиватимуться.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее