Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Залізниця батар. 0610|13 PLAY SMART (8шт) звук, дим, світло, 2 види, у коробці 22*31,5*16см
Залізниця батар. 0610|13 PLAY SMART (8шт) звук, дим, світло, 2 види, у коробці 22*31,5*16см
Стать: Хлопець
Вік : від 3 років
Функції: Звукові ефекти
Функції: Світлові ефекти
Функції: Функціональні


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 60 мм.
Довжина: 600 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000002838


Залізна дорога сподобається кожному юному механіку. Виготовлена з високоякісних матеріалів, безпечних для дітей. Має реалістичний вигляд кабіни паровозика з двома вагончиками - один з поштою, а другий з бензином, залізничною станцією. Діти зможуть дуже швидко прокласти залізну дорогу будь-де, у формі кола, овалу або вісімки. Натиснувши важіль, паровоз починає рухатись і набирати швидкість. Дуже весело і цікаво гратись залізною дорогою, та не хвилюватись, що поїзд зупиниться, батарейки дуже легко замінити і продовжувати гру знову і знову.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее