Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Залізниця батар. 0609|12|18 PLAY SMART (12шт) звук, дим, світло, 3 види,у коробці 38.5 * 29.5 * 7см
Залізниця батар. 0609|12|18 PLAY SMART (12шт) звук, дим, світло, 3 види,у коробці 38.5 * 29.5 * 7см
Стать: Хлопець
Вік : Немає обмежень
Функції: Звукові ефекти
Функції: Світлові ефекти
Функції: Функціональні


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 70 мм.
Довжина: 480 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000002837


Фантастична залізниця сподобається кожному хлопчику. Виготовлена з якісних полімерних матеріалів, безпечних для дітей. Має реалістичний вигляд, до комплекту входять колії та зупинка, вагончик з пасажирами і вантажний з вугіллям. Працює іграшка на батарейках, дітям дуже легко скласти залізничну колію, поставити паровозик і натиснути важіль руху та гратись і весело проводити час. Паровоз оснащений світловими та звуковими сигналами і випускає дим. Ігри з таким транспортним засобом розвиватимуть у дітей цікавість до техніки і проявлятимуть свої конструкторські здібності.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее