Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Машина батар 9098-C (24шт | 2) серія
Машина батар 9098-C (24шт | 2) серія "Автопарк", відкр.двері, звук, світло фар, у кор. 22,5 * 12 * 12,5 см
Стать: Хлопець
Вік : від 4 років
Функції: Звукові ефекти
Функції: Світлові ефекти


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 120 мм.
Довжина: 230 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Пластик

№: 00000003263


Реалістичний автомобіль машини швидкої допомоги сподобається кожному малюку. Виготовлений з якісних матеріалів, безпечних для дітей. Виконаний у яскравих реалістичних кольорах з відповідними розпізнавальними знаками. Таким автомобілем легко керувати, так як він має рухомі колеса. Автомобіль легко привести до руху завдяки механізму на батарейках, такий транспорт легко долає перепони та нерівності на поверхні. Ігри з таким транспортним засобом розвиватимуть цікавість дитини до техніки та стимулюватимуть увагу та активність, дозволять дітям відчути себе дорослими рятувальниками.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее