Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Вертоліт аккум р | к  33008 (24шт | 4) 5 кольорів, гіроскоп, в пласт.боксе 28 * 10 * 12см
Вертоліт аккум р | к 33008 (24шт | 4) 5 кольорів, гіроскоп, в пласт.боксе 28 * 10 * 12см
Стать: Для всіх
Вік : від 5 років
Функції: Радіокеровані
Функції: Світлові ефекти
Функції: Функціональні


Вага: 400 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 120 мм.
Довжина: 280 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Бокс
Матеріал: Смешанный

№: 00000002793


Вертоліт на радіокеруванні, яскравого забарвлення, управління в будь-яку сторону, з гіроскопом, працює від акумулятора для пульта потрібні батарейки, які продаються окремо. іграшки такого роду завжди відмінно підійдуть як подарунок, дитина зможе заманити себе на годинник, і буде любити цю іграшку, яка буде приносити тільки радість. Матеріал: корпус пластик, метал кріплення.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее