Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Перевертиш батар. M11-B (240шт | 2) 3 кольори, у коробці 11 * 8 * 8,5 см
Перевертиш батар. M11-B (240шт | 2) 3 кольори, у коробці 11 * 8 * 8,5 см
Стать: Хлопець
Вік : від 4 років
Функції: Функціональні


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 85 мм.
Довжина: 110 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Пластик

№: 00000003313


Реалістичний перевертиш сподобається кожному малюку. Виготовлений з якісних матеріалів, безпечних для дітей. Таким автомобілем легко керувати, так як він має рухомі колеса та пульт управління. Автомобіль легко привести до руху завдяки кнопці, такий транспорт-перевертиш легко долає перепони та нерівності на поверхні. Ігри з таким транспортним засобом розвиватимуть цікавість дитини до техніки та стимулюватимуть увагу та активність. Перевертиш їздить, перевертаєтьмя, відштовхується від перешкод, має резинові колеса. Виконаний у 3-х кольорах.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее