Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Пупс функціональний WZJ031A-1-3 (24шт | 2) говорить фрази російською мовою, 5 функцій, п
Пупс функціональний WZJ031A-1-3 (24шт | 2) говорить фрази російською мовою, 5 функцій, п"є, пісяє, 2 ві
Стать: Дівчина
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000002002


Пупс в наборі
У комплекті:
- пляшечка
- пустушка
функції:
- говорить фразами
- співає
- пє
- пісяє
2 види
Упаковка: коробка

Кумедний маленький пупсик стане улюбленою іграшкою вашої дівчинки. Він одягнений в зручний красивий костюмчик, його треба годувати, поїти, піклуватися про нього і навіть привчати до горщика - приємних турбот безліч! У нього з собою є пляшечка і соска-пустушка. Такі ігри сприяють розвитку мовлення, комунікативних навичок, дрібної моторики і уяви дитини. Всі деталі набору зроблені з безпечних матеріалів.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее