Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Пупс муз X2408-1 (30шт|2) 3 види, у пакеті 50 см
Пупс муз X2408-1 (30шт|2) 3 види, у пакеті 50 см
Стать: Дівчина
Вік : від 3 років
Функції: Музичні ефекти
Функції: Звукові ефекти


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 500 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Полиэтилен
Матеріал: Смешанный

№: 00000002017


За допомогою такої оригінальної іграшки маленька мама зможе її нагодувати, посадити або покласти в лялькову коляску, вивезти на прогулянку, викупати, переодягти, пограти з нею, посадити на горщик, вкласти спати в ліжечко — тобто, повторити всі дії своєї справжньої мами! Такі рольові ігри розвивають у дитині материнські нахили, з самого раннього дитинства допомагають правильно та логічно мислити, вчать доброти, турботи і терпіння. Виготовлена з якісного матеріалу.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее