Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Набір Супермаркет 008-911 (5шт) прилавок,продукти,касовий апарат,звук,світло у кор.45,5*13*57,5 см
Набір Супермаркет 008-911 (5шт) прилавок,продукти,касовий апарат,звук,світло у кор.45,5*13*57,5 см
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 575 мм.
Довжина: 455 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001838


Набор Магазин

В комплекте: кассовый аппарат, сканер, продукты, игровые деньги

Функции: звук, свет

Батарейки типа АА - 2шт в комплект не входят

Упаковка - коробка

Играть в Магазин интересно и полезно -- большой и яркий набор понравится ребенку и поможет ему развивать свои способности и навыки. В ходе игры задействована мелкая моторика ребенка, он учится считать, быть внимательным и общаться с окружающими. В набор входит стойка, кассовый аппарат, сканер, игрушечные деньги и разнообразные продукты. Все детали сделаны из безопасных материалов, сканер работает с помощью батареек 2 шт. АА, в комплект не входят.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее