Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Лікар
Лікар "Аптечка" 2554 (24шт | 2) 5 вид, 22дет, окуляри, шприц, коробоч, молоточ, кор 25,5 * 36,5 * 5,5 см *
Стать: Для всіх
Вік : від 5 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001857


Набор Доктора
5 видов
Упаковка - коробка
Знакомьте малыша с миром разных профессий в игровой форме, -- это всегда интересно и познавательно. Набор доктора содержит безопасные игрушечные версии медицинских инструментов! Играя с набором вместе с ребенком, вы сможете убедить его в том, что лечиться и ходить к доктору на прием не страшно! В процессе игры с набором стимулируется развитие мелкой моторики, логического мышления и коммуникативных навыков малыша. Каждая деталь в наборе сделана из безопасных полимеров, доступны 5 вариантов.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее