Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Лікар
Лікар "Аптечка" 2551 (48шт|2)окуляри,табл., стетоск,грілка,градус,щипці,ножиці, у валізі
Стать: Для всіх
Вік : від 4 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 125 мм.
Довжина: 220 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Бокс
Матеріал: Пластик

№: 00000001855


Лікарський набір Аптечка» - чудовий подарунок для малечі. У наборі є: окуляри, пігулки, стетоскоп, грілка, термометр, щипці, ножиці та валіза у якій зберігаються усі інструменти. З таким чудовим набором, малюк зможе надати медичну допомогу своїй улюбленій іграшці, якщо вона пораниться.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее