Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Лікар 1834ABC (72шт) 14-16дет., 3 види, стетоскоп, окуляри, шприц, грілка у валізіі 20 * 7 * 14см
Лікар 1834ABC (72шт) 14-16дет., 3 види, стетоскоп, окуляри, шприц, грілка у валізіі 20 * 7 * 14см
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 60 мм.
Довжина: 180 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001864


Набір лікаря у зручному білому чемоданчику сподобається кожному малюку. Виготовлений з якісних полімерних матеріалів, безпечних для дітей. Такий чемодан поміщає багато інструментів для діагностичних обстежень пацієнтів: стетоскоп, окуляри, шприц, грілку. Саме такими інструментами малюк може оглядати свої хворі іграшки, або гратися з друзями у лякаря і пацієнта. Реалістичний набір дозволить дітям розширити уявлення про професію лікаря і розвивати уяву і фантазію.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее