Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Лікар
Лікар "Аптечка" 2552 (24шт | 2) грілка, пробірками., термометр, груша, молоточ., Шприц, щипці, ножиці, в валізі
Стать: Дівчина
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 140 мм.
Довжина: 240 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Бокс
Матеріал: Пластик

№: 00000001856


Справжній набір лікаря допоможе кожному допитливому малюку ознайомитись з професією лікаря. Виготовлений з якісних полімерних матеріалів, безпечних для дітей, містить дрібні деталі, тому рекомендований для дітей старше 3 років. Такий набір складається з градусника, шприців, фонендоскопу, різних пляшечок з ліками. Всі деталі легко поміщаються в зручний чемодан з ручкою. Діти зможуть вилікувати всіх своїх іграшок та проявляти почуття турботи.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее