Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Набір
Набір "Кухня" 768-1|2 (24шт|2) 2 види, світло|муз, тече вода, у кор.19*20*31,5 см
Стать: Дівчина
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001801


Ігровий набір Кухня мрії» 768 дозволить юним кулінарам ближче познайомитися з цим, розвинути свої творчі здібності і потренувати уяву і фантазію. Конструкція кухні складається з двухкамфорної плити, духовки і шафи для посуду. З боків кухні встановлена поличка для продуктів і мийка, для гри з якою можна використовувати справжню воду. Вгорі, над плитою встановлена стійка з полками і вішалками. Плита має можливість відєднуватися від кухні. У комплект набору також входять пластикові продукти і посуд. Працює іграшка від 2-х батарейок 1.5V типу АА.

Характеристики:
Артикул 64101
Бренд No Name
Вік від 3 років
Розмір упаковки 31,5 см х 20 см х 18 см
Розміри 36 см х 20 см х 55 см
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее