Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Лялька 57031 (36шт|2) 2 види,машина, аксесуари,вихованець, у кор.25,5*11,5*18см
Лялька 57031 (36шт|2) 2 види,машина, аксесуари,вихованець, у кор.25,5*11,5*18см
Стать: Дівчина
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000002038


Кукла в наборе

В комплекте: машина, животное, сумочка, расчёска, аксессуары

2 вида

Упаковка - коробка

Эта красавица очень любит кататься на своем белом кабриолете. Ее любимый питомец всегда с ней! В комплекте с куклой есть и аксессуары -- сумочка, расческа для волос и другие, необходимые в путешествии вещи. Игры с куклами способствуют развитию навыков общения, мелкой моторики и воображения. Все детали сделаны из безопасных материалов. Доступны два варианта набора.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее