Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Косметика
Косметика "Фламінго" 10389D (72шт | 2) 2 ярусу, тіні, помади, лак, пензлики, у кор. 18.5 * 5.5 * 26 см
Стать: Дівчина
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 200 мм.
Довжина: 268 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000001587


Косметика Фламінго 10389D
Дитяча косметика в 2-х ярусній палетці у вигляді Фламінго. На верхньому ярусі розташований набір яскравих різнокольорових тіней і румян, а також - двосторонній пензлик, а на нижньому - лак для нігтів на водній основі, бальзам для губ і 2 міні-помадки.
Косметика нетоксична і безпечна. Склад кожного продукту вказаний на упаковці.
У комплекті: палетка тіней, пензлик, лак для нігтів, помада, блиск для губ
Розмір в упаковці: 18,5 х 5,5 х 26см
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее