Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Мобіль D138 (36шт|2) механічні., в коробці 36.5*5.5*26.5см
Мобіль D138 (36шт|2) механічні., в коробці 36.5*5.5*26.5см
Мобіль D138 (36шт|2) механічні., в коробці 36.5*5.5*26.5см
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: 00000000323


Мобиль с подвесными игрушками
Функции:
- заводной механизм
- колыбельные мелодии
Упаковка: коробка

Заводной красочный мобиль станет одним из первых впечатлений в жизни младенца! Яркие пластиковые медвежата плывут по кругу, с помощью заводного механизма, играет приятная успокаивающая музыка. Такая игрушка привлекает внимание ребенка, ему хочется потрогать и узнать, что это такое, он тянется к парящим в воздухе фигуркам ручками и ножками, следит за ними взглядом, развивает свои двигательные навыки, зрение, слух и цветовосприятие! Мобиль сделан из безопасных материалов.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

(097) 910-75-36

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее